Winform Medical Engineering – tai italų kompanija, kuri daugiau nei 20 metų kuria, projektuoja ir gamina medicininę (dermatologija, fizioterapija, reabilitacija) bei estetinėje srityje taikomą įrangą. Kompanija specializuojasi biomedicininių technologijų vystyme, daug investuoja į klinikinius tyrimus, yra pirma italų kompanija, kuri sukūrė transderminio perdavimo metodą ir universitetuose skaito paskaitas apie jį. Winform mokslinių tyrimų centras bendradarbiauja su keliais universitetais ( La Sapienza (Roma), Bologna University (Bolonija) bei medicinos centrais, siekdamas tobulinti organizmo sąveikos cheminėje, energetinėje, biomechaninėje terpėje metodus, apjungiant fizikinius, biologinius, klinikinius principus. Winform kompanijos įranga, kuri yra pelniusi inovatyvios, saugios, efektyvios įrangos vardą, tiekiama 12- oje šalių, trijuose žemynuose. Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.winformweb.it/en/

Aparatai veidui
Aparatai kūnui

Aparatai veidui

Tecar 905 CRV

Pirmas pasaulyje aparatas, gebantis kontroliuoti, matuoti ir valdyti radio dažnio energiją, taikomą biologiniams audiniams.

Detaliau

Tecar Box Two

Estetinės medicinos aparatas, kuris naudoja nejonizuojančią spinduliuotę ir

mikroimpulsus, siekiant sinergetinio poveikio ląstelėms.

Detaliau

Tecar CRV

Aparatas gebantis kontroliuoti, apskaičiuoti ir perduoti radio dažnio energiją biologiniams audiniams.

Detaliau

Aparatai kūnui

Tecar SIN

Estetinės medicinos aparatas, generuojantis ir apjungiantis trijų tipų energijas: kontroliuojamą radio dažnį, smūginę bangą ir transderminį perdavimą.

Detaliau

Siųsti
Pasidalink šia
naujiena